Zostávajte pri prameni

Zostávajte pri prameni

Pramene: Aktuálne dianie plus základné informácie a pozadie

Náš časopis Pramene prináša 3-krát ročne informácie o dianí v Misii na Níle. No nielen to: okrem aktuálnych správ z projektov, ukazujeme čitateľom aj pozadie a súvislosti.

Čo je to napríklad “skrytý hlad”? Nie je rozvojová spolupráca vzhľadom na všetku biedu, ktorá sa v Afrike a aj inde na svete ešte stále nachádza, na nesprávnej koľaji? Potrebujeme vlastne ešte stále misionárov? Toto a ešte oveľa viac si prečítate v kompaktnej podobe na 16-tich stranách, ilustrovaných starostlivo vybratými obrázkami. Radi Vám zašleme aktuálne vydanie. Kontaktuje nás.

 

Ďalšie možnosti, ako byť informovaný

Okrem časopisu Pramene pripravujeme 2-krát ročne detský časopis Droppi na rôzne témy. K dispozícii sú aj rôzne letáky ako Ženy ženám, Si potrebný, Portrét Misie na Níle a ďalšie. Môžete si ich objednať v papierovej podobe, alebo niektoré z nich nájdete aj na našom webe: Súbory pdf.

Alebo môžete byť každý mesiac informovaný o modlitebných námetoch prostredníctvom modlitebných listov. Viac o nich nájdete tu: Modlitba.

 

A nakoniec je tu aj náš Newsletter

Ako doplnok k tlačenému časopisu môžete dostávať na email Newsletter s krátkymi informáciami (v nemčine). Vďaka tomu Vám nič neutečie. Objednať si ho môžete tu: Newsletter abonnieren.

Nemusíte mať žiadne obavy, nebudeme Vašu emailovú schránku zahlcovať množstvom správ. Elektronickú poštu dostanete od nás len každé štyri až šesť týždňov – sľubujeme 🙂