Pripomenutie Misijnej konferencie

Pripomenutie Misijnej konferencie

Ešte stále sme dojatí a nadšení zo všetkých svedectiev a stretnutí, ktoré sme mohli zažiť na nedávnej Misijnej konferencii.

Mathias Rellstab, Misia na Níle, zodpovedný za komunikáciu

 

Téma konferencie „Počúvať Boha“ sa ako červená niť tiahla celými troma dňami. Áno, kde ľudia počúvajú Boží hlas a robia odvážne kroky, tam dochádza k zmene, tam niečo začne rásť. Často nie zo dňa na deň, ale počas dlhšieho obdobia.

Ak ste túto príležitosť nestihli využiť, prostredníctvom nasledujúcich odkazov získate malý prehľad. A kto pri tom bol, môže si oživiť spomienky.

Naše krátke video vám predstaví konferenciu v necelej 1,5 minúte.

 

 

„Nikdy som nezažila materinskú lásku, ale Centrum Misrach je pre mňa ako matka.“ To je výpoveď mladej slepej ženy z dojemného dokumentárneho filmu o Centre Misrach. Na konferencii mal premiéru a teraz je dostupný na YouTube: Misrach Center – Zentrum der Hoffnung in Addis Abeba

Správa „Výstrely boli vypálené o 9.00“, ktorá vyšla v časopise IDEA, sa zameriava na udalosti v Sudáne.

Krátky náhľad do práce Vzdelávacieho centra Burega v Tanzánii, ktorú predstavil Klaus Fröse, opisuje príspevok na našom webe:
Dávať je krajšie ako brať!

A ešte poznámka: ďalšia Misijná konferencia sa bude konať od 28. do 30. júna 2024. Pozvaní sú aj priatelia misie zo Slovenka (treba ovládať nemčinu).