Nová ponuka: online prezentácie

Nová ponuka: online prezentácie

Kvôli lockdownu je momentálne spoločenský život veľmi obmedzený. Akcie ako bohoslužby, prednáškové večery alebo iné stretnutia, pri ktorých by sme mohli informovať o našej práci, sa konajú len s veľkými obmedzeniami alebo vôbec.

Hoci pravidelne prinášame informácie o našej práci v našom časopise Pramene alebo prostredníctvom modlitebných listov či Newslettera (v nemčine), predsa je pre nás dôležitý aj priamy kontakt s priateľmi a záujemcami. Preto po novom ponúkame aj online prezentácie. Môžete sedieť doma pri obrazovke a pri tom získať napínavý pohľad do našej práce v Afrike.

Online akcie Misie na Níle v slovenčine
Karoline Fust zo Švajčiarska spolu s Olgou Müller zo Slovenska sa už zúčastnili rôznych skupiniek mládeží, detských besiedok, schôdzí farárov, bohoslužieb, ako aj iných stretnutí, kde mohli hovoriť o rôznych projektoch Misie na Níle. Pozvite nás aj Vy. Budeme sa tešiť na spoločné stretnutie! Kontaktujte nás.

Presnú tému prezentácie si dopredu dohodneme. Ako príklad uvádzame niekoľko možností:

  • Centrum Misrach: Perspektíva pre ľudí s telesným postihnutím v Etiópii.
  • Zmierenie namiesto nepriateľstva: Mierová práca v utečeneckom tábore v Tanzánii.
  • Zdravotná starostlivosť pre všetkých: Ako pôsobí Nílska nemocnica v jednom z najchudobnejších miest Egypta.
  • Rehabilitačné centrum Panzi: Pomoc pre traumatizované ženy v Kongu.


Online akcie Misie na Níle v nemčine
Od polovice februára sú v ponuke rôzne online prednášky aj na švajčiarskom webe Misie na Níle. Prvé termíny sú už dohodnuté, nájdete ich v rubrike Agenda. Ak chce zostať informovaní o aktuálnom dianí, prihláste sa na odber Newslettera (v nemčine).