Finančná podpora

Finančná podpora

Zo srdca ďakujeme za každý finančný dar, i ten najmenší

Ak máte v srdci túžbu finančne podporiť činnosť Misie na Níle, ponúkame Vám k tomu niekoľko možností.

 

Všeobecné dary
Podporte Misiu na Níle darom bez špecifikácie projektu. My rozhodneme, na čo bude v rámci našej činnosti Váš dar použitý. Môžeme Vás uistiť, že každé euro bude využité na zlepšenie životných podmienok ľudí v Afrike.

Dary pre konkrétne projekty
Váš dar bude použitý na konkrétny projekt. Podporte napríklad našu polikliniku v Sudáne a pomôžte nám, aby vnútorní utečenci (vyhnanci vo vlastnej krajine) dostali v prípade choroby primeranú lekársku starostlivosť. Ďalšie príklady konkrétnych projektov nájdete tu: Návrhy projektov, ktoré môžete podporiť

Zbierky v rámci cirkevných zborov
Váš zbor môže zorganizovať zbierku pre Misiu na Níle pri príležitosti nejakej špeciálnej zborovej akcie (napr. spoločný obed, dobročinný bazár, benefičný beh atď.) alebo počas prednášky člena tímu Misie na Níle. Ak máte záujem o prednášku alebo potrebujete s čímkoľvek poradiť, oslovte nás.

Narodeninová oslava, svadba, jubileum…
Oslavujete narodeniny, svadbu, nejaké výročie alebo inú radostnú udalosť a chcete sa o radosť z tejto príležitosti podeliť s Misiou na Níle prostredníctvom daru? Radi Vás podporíme a poskytneme vhodný informačný materiál.

Smútočné dary, závety
Mnohí smútiaci sa chcú pri pohrebnej rozlúčke, alebo pri výročí úmrtia vzdať kvetinových darov. Namiesto toho na pamiatku zosnulého požiadajte o dar pre charitatívnu organizáciu Misia na Níle alebo pre konkrétny projekt. Smútiaca rodina bude o daroch informovaná.

Dedičstvo
Konať dobro – aj po smrti. Môžete to urobiť napríklad tým, že vo svojom závete uvediete inštitúcie alebo diela, ktorým dôverujete, a ktorých hodnoty zdieľate. Chcete sa o svoj majetok podeliť s Misiou na Níle? Radi vám poradíme (nezáväzne).

 

Ak ste sa rozhodli podporiť prácu Misie na Níle finančným darom bez špecifikácie projektu, potrebné informácie nájdete v rubrike: Podporte nás. Nájdete tam aj potrebné tlačivá, ak by ste chceli podporiť našu činnosť prostredníctvom 2% z dane. V prípade, že by ste chceli podporiť konkrétny projekt alebo máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás. Ďakujeme!

 

Pečať kvality
Misia na Níle je od roku 2013 držiteľom certifikátu ZEWO. Nadácia ZEWO udeľuje akostnú pečať dôveryhodným organizáciám zbierajúcim dary. Tým vyznamenáva neziskové organizácie za ich svedomité zaobchádzanie s finančnými prostriedkami. Vaše financie sú v Misii na Níle v dobrých rukách.

Viac informácií nájdete tu:
https://zewo.ch/de/ 
https://zewo.ch/en/