Skupinové cesty

Skupinové cesty

Vycestujte do Afriky

Ak chcete vidieť Afriku a naše projekty naživo, môžete sa zúčastniť spoločnej skupinovej cesty.


Etiópia

Fascinujúca krajina so svojou veľkolepou panorámou a priateľským obyvateľstvom ešte stále potrebuje medzinárodnú podporu. Misia na Níle je tu so svojimi dlhodobými projektmi zakorenená už viac ako 50 rokov. Na tejto ceste budete môcť zažiť, ako sa projekty rozvíjajú a akým výzvam čelia dnes.

Egypt
Impozantná krajina na brehoch Nílu je právom označovaná za jedno z najväčších múzeí pod holým nebom na svete. Okrem pôsobivých pamiatok navštívime aj miesto nádeje. Nemocnica vo vidieckej oblasti prináša potrebnú lekársku starostlivosť tým najchudobnejším.

Sudán
V krajine čiernych faraónov je kultúrne bohatstvo kráľovstiev Kush, Napata a Meroe s ich chrámami a pyramídami naozaj pôsobivé. Zažite okrem fascinujúcej púšte aj návštevu a pohľad do našej medicínskej práce.

 

Poznámka k súčasnej situácii
Celosvetovou ťažkou situáciou okolo ochorenia Covid-19 je postihnutá aj Afrika. Hoci sú niektoré krajiny už prístupné, situácia je príliš nestabilná na to, aby sa dali naplánovať a uskutočniť naše skupinové cesty. Situáciu pozorne sledujeme a dúfame, že už čoskoro Vám budeme môcť opäť ponúknuť návštevu našich projektov. Ak si to želáte, radi Vás budeme informovať hneď, ako budú opäť určené termíny. Kontaktujte nás.

Srdečne ďakujeme za Váš záujem!