Skupinové cesty

Skupinové cesty

Vycestujte do Afriky

Ak chcete vidieť Afriku a naše projekty naživo, môžete sa zúčastniť spoločnej skupinovej cesty.


Etiópia

Fascinujúca krajina so svojou veľkolepou panorámou a priateľským obyvateľstvom ešte stále potrebuje medzinárodnú podporu. Misia na Níle je tu so svojimi dlhodobými projektmi zakorenená už viac ako 50 rokov. Na tejto ceste budete môcť zažiť, ako sa projekty rozvíjajú a akým výzvam čelia dnes.

Egypt
Impozantná krajina na brehoch Nílu je právom označovaná za jedno z najväčších múzeí pod holým nebom na svete. Okrem pôsobivých pamiatok navštívime aj miesto nádeje. Nemocnica vo vidieckej oblasti prináša potrebnú lekársku starostlivosť tým najchudobnejším.

Sudán
V krajine čiernych faraónov je kultúrne bohatstvo kráľovstiev Kush, Napata a Meroe s ich chrámami a pyramídami naozaj pôsobivé. Zažite okrem fascinujúcej púšte aj návštevu a pohľad do našej medicínskej práce.

 

Opäť plánujeme skupinové cesty!

Po dvoch ťažkých rokoch s pandemickými obmedzeniami veríme, že Vám budeme môcť ešte v tomto roku opäť ponúknuť výlet do Afriky. Bližšie informácie nájdete na Švajčiarskej webovej stránke: https://www.mn-international.org/Unsere-Angebote/Erleben/Gruppenreisen

Srdečne ďakujeme za Váš záujem!